Фармацевтична галузь посідає значне місце в економіці будь-якої країни, оскільки є важливим сегментом національного ринку, відрізняється великою наукоємністю і розвиненою кооперацією. Україна не є винятком. Навіть беручи до уваги останні події, ця галузь і надалі залишається активним учасником ринку.

Фармацевтика, як і вся сфера охорони здоров’я, знаходиться в стані перманентного реформування. Закупівля, продаж, рекламування медикаментів має відбуватися під пильним контролем юристів задля правильного застосування норм правового регулювання та попередження виникнення проблем з точки зору законодавства.

Юристи ЮФ «Антіка» надають клієнтам в фармацевтичній галузі такі послуги:

  • комплексний юридичний супровід тендерних процедур, включаючи представництво і захист інтересів клієнтів на етапі виконання укладених договорів закупок;
  • представництво інтересів клієнтів в Антимонопольному комітеті України та в судах в процесі оскарження результатів тендерів;
  • захист інтересів клієнтів в процесі проведення розслідувань Антимонопольним комітетом України.
  • захист клієнтів від недобросовісних дій з боку конкурентів, в тому числі у зв’язку з копіюванням чи використанням торгових марок, упаковок, зображень тощо.