Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг України з 2010 року.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають більше ніж 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

У фірмі працюють 15 висококваліфікованих юристів, які мають значний практичний досвід в різних сферах юридичної практики.

Розуміючи потреби ринку та керуючись у своїй роботі такими основними принципами, як висока якість та своєчасність надання юридичних послуг, сувора конфіденційність та індивідуальний підхід до кожного клієнта, команда фірми забезпечує професійне вирішення задач будь-якої складності, поставлених клієнтами.

Клієнтами фірми є українські та міжнародні компанії, що працюють в таких сферах індустрії, як телекомунікації, важка, хімічна, харчова промисловість, автопромисловість, комплексний девелопмент, нерухомість та будівництво, енергетика, енергоефективність, користування надрами, оптова та роздрібна торгівля, медіа та спорт, банківський сектор та ринок фінансових послуг.

Найбільші клієнти фірми:

АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», МФ Телеком, НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa. Фірма також консультує Світовий Банк, Європейський банк реконструкції та розвитку, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів в Україні.

Фірма є членом Торгово-промислової палати України, Американської торговельної палати в Україні, Канадсько-Української торгової палати, Європейської Бізнес Асоціації.

Партнери