У сфері надрокористування та енергетики юридична фірма «Антіка» є одним з лідерів ринку юридичних послуг України. Юристи фірми супроводжували проекти за участю 5 провідних транснаціональних компаній в сфері розвідки та видобутку корисних копалин, що стали «візитною карткою» в цій галузі в 2012-2014 рр. Крім того, портфель проектів фірми включає консультування Світового Банку, Європейського Банку реконструкції та розвитку, USAID, TACIS, ПРООН з питань реалізації енергозберігаючих проектів в Україні.

Команда юристів фірми надає послуги клієнтам в сфері надрокористування та енергетики з питань корпоративного та договірного права, ліцензування, податкових аспектів операцій і угод, бюджетного законодавства, представництва інтересів в судах і арбітражних інститутах.

Репутація, досвід і практика фірми підтверджені провідними міжнародними рейтинговими виданнями. Зокрема, The Legal 500 EMEA 2015 назвало юридичну фірму «Антіка» однією з кращих в сфері енергетики. Видання IFLR1000 ENERGY AND INFRASTRUCTURE 2015 високо оцінило експертизу фірми і рівень надання юридичних послуг в сфері енергетики та інфраструктурних проектів.