Незважаючи на кризові явища в економіці та політиці, агробізнес залишається перспективною сферою з точки зору інвестування та основним прибутковим сектором економіки України.

Разом з цим, на його розвиток негативно впливає невідповідність законодавчої бази сучасним тенденціям та потребам цього ринку, безперервне реформування оподаткування сільськогосподарського виробництва, відсутність реального та доступного фінансування агропромислового сектора, а також відсутність в Україні відкритого та прозорого ринку землі.

Нові перспективи для агробізнесу України відкриває Асоціація з ЄС. Перехід на європейські стандарти якості та безпеки продуктів харчування усуне торгівельний бар’єр між українськими та європейськими ринками.

Наші юристи добре розуміють характерні для агробізнесу проблеми та надають комплексі юридичні послуги компаніям, що працюють у цьому секторі економіки України, включаючи консультування з питань корпоративного, податкового права, представництво інтересів у правоохоронних органах, ведення судових та арбітражних справ.