06.09.2017

Юридична фірма «Антіка» виступила одним із організаторів семінару на тему «Практика впровадження послуг ЕСКО в бюджетній сфері: питання і відповіді»

5 вересня 2017 року у м. Львів відбувся семінар на тему «Практика впровадження послуг ЕСКО в бюджетній сфері: питання і відповіді», організаторами якого виступили Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, Центр ресурсоефективного і чистого виробництва (ЦРЕЧВ, проект ООН з індустріального розвитку) та юридична фірма «Антіка».

Під час заходу представники міської та обласної рад на прикладах пілотних проектів продемонстрували потенціал області у сфері енергозбереження та перспективи енергосервісу у муніципальній сфері з презентацією об’єктів під енергосервіс у Львові.

У своєму виступі партнер ЮФ «Антіка» Буртовий Олександр розповів про світовий досвід роботи ЕСКО компаній та найбільш поширені моделі енергосервісних договорів. Крім цього було висвітлено законодавче регулювання енергосервісного договору в Україні, його істотні умови та ризики укладення і виконання таких договорів як для замовника так і для ЕСКО компаній.

Старший юрист ЮФ «Антіка» Третьяков Олександр у  доповіді на тему «Закупівля енергосервісних послуг» описав дорожню карту процедури закупівлі енергосервісних послуг, розповів про особливості проведення тендеру, підводні камені та проблемні аспекти, що випливають з діючого нормативного регулювання.