ЮФ «Антіка» стала фіналістом конкурсу «Юридична премія 2018 року»

27.04.2018

Юридична фірма «Антіка» вийшла у фінал конкурсу «Юридична премія 2018 року» в трьох номінаціях: «Юридична фірма року в сфері енергетики», «Юридична фірма року з нерухомості» та «Кращий судовий юрист». Організатором профільного конкурсу традиційно виступило видавництво «Юридична практика».

26 квітня 2018 року відбулося засідання Номінаційної комісії «Юридичної премії 2018 року», на якому було відібрано фіналістів Legal Awards.

Взяти участь у конкурсі могли будь-який юрист або юридична фірма, що працюють в напрямках, вказаних у переліку номінацій конкурсу. Номінаційна комісія розглядала діяльність (досягнення) номінантів у тій чи іншій галузі за період з 15 березня 2017 року по 15 березня 2018 року.

Урочиста церемонія вручення «Юридичної премії 2018 року» відбудеться 16 травня в київському готелі Intercontinental.

***

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine.

ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів.

*рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»);  «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.