IFLR1000 рекомендує “Антіку” в галузі проєктного розвитку та M&A

16.10.2020

Міжнародне рейтингове видання International Financial Law Review 1000 (IFLR1000) опублікувало рейтинг 2020 року. За його результатами, юридична фірма «Антіка» рекомендована в галузях проектного розвитку й злиття та поглинання (M&A). Партнер «Антіки» Олександр Буртовий був відзначений в п`яти практиках.

Завдяки великій кількості рекомендацій, міжнародний рейтинг ILFR1000 високо оцінив експертизу Олександра Буртового у сфері енергетики, а також у таких галузях права як банківське та фінансове, енергетика та інфраструктура, злиття та поглинання (M&A), проектний розвиток, проектне фінансування.

 «За успіхом фірми та визнанням нашої експертизи стоїть, перш за все, злагоджена робота професійної команди юристів, а також довіра та визнання наших клієнтів і партнерів», – зазначив партнер ЮФ «Антіка» Олександр Буртовий.

International Financial Law Review 1000 – міжнародний рейтинг провідних юридичних фірм і юристів у сферах фінансового та корпоративного права. Його результати базуються на рекомендаціях юристів, які працюють у фінансових установах і компаніях зі світовим ім`ям, рекомендації провідних юристів у кожній галузі права.

***

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine.

ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів.

*рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»);  «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.