ЮРИДИЧНА ФІРМА «АНТІКА» ВКОТРЕ РЕКОМЕНДОВАНА РЕЙТИНГОВИМ ДОСЛІДЖЕННЯМ UKRAINIAN LAW FIRMS 2021. А HANDBOOK FOR FOREIGN CLIENTS

 

Видання Ukrainian Law Firms. А Handbook for Foreign Clients назвало кращі юридичні фірми та юристів України. «Антіка» була відзначена у таких практиках: енергетика та природні ресурси, антимонопольне та конкурентне право, судова практика, нерухомість, будівництво та земельні відносини. Особливо приємним та цінним є те, що автори дослідження Ukrainian Law Firms відзначають високий рівень професіоналізму та експертизи партнерів та юристів фірми.

Серед індивідуальних відзнак керуючий партнер Олександр Буртовий серед кращих у сфері енергетики та природніх ресурсів, нафти та газу і будівництва та нерухомості. Партнера Олексія Кота не тільки відзначено  у сфері нафти та газу, антимонопольного та конкурентного права, арбітражу та судової практики, але й названо справжнім прикладом поєднання юридичної практики та наукової діяльності. Партнера Андрія Кузнецова включено до рекомендованих та визнаних експертів у сфері судової практики та арбітражу. Партнер Максим Корчагін рекомендований у сфері судової практики і будівництва та нерухомості.

У судовій практиці відзначено та рекомендовано радника фірми Олександру Федоренко, у сфері нерухомості та будівництва – Василя Шеретька, а у сфері антимонопольного права – Олександра Третьякова.

Слайд ULF 2021

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *