«АНТІКА» УСПІШНО ПРЕДСТАВИЛА ІНТЕРЕСИ «ХЕНКЕЛЬ БАУТЕХНІК (УКРАЇНА)»

03.05.2024

Команда юридичної фірми «Антіка» успішно відстояла інтереси ТОВ з ІІ «Хенкель Баутехнік (Україна)» у спорі щодо недобросовісної конкуренції.

До Антимонопольного комітету України звернувся один з українських виробників клеїв для шпалер із позовом щодо визнання недійсним та скасування рішення, в якому за заявою «Хенкель Баутехнік (Україна)» Комітетом було встановлено факт недобросовісної конкуренції і на порушника накладено штраф за неправомірне використання оформлення упаковок клеїв, яке схоже на оформлення упаковок клеїв нашого клієнта.

Завдяки належно обґрунтованій позиції, ретельній роботі з доказами й успішному представництву в судових засіданнях, адвокати фірми в суді апеляційної інстанції довели незаконність рішення суду першої інстанції та домоглися ухвалення нового рішення, яким у задоволенні позову було відмовлено.

Над проектом, починаючи з етапу розгляду справи в Антимонопольному комітеті України, працювала команда ЮФ «Антіка» у складі адвокатів Максима Корчагіна, Олександри Федоренко та Михайла Войцеховського, старшого юриста Олександра Третьякова, юриста Вадима Карнауха, під загальним керівництвом старшого партнера фірми Олексія Кота.

***

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-15 провідних юридичних компаній України*.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 25-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: група компаній АВТ Баварія, АрселлорМіттал Кривий Ріг, група компаній «Ібіс», група компаній “Henkel Ukraine”, Imperial Tobacco, КПТМ “Черкаситеплокомуненерго”, НАК «Надра України», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Shell Retail Ukraine.

ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів.

*рейтинги: The Legal 500, Ukrainian Law Firms, Best Lawyers, IFLR1000, «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»); «Вибір клієнта. Топ-100 найкращих юристів України», «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета») та ін.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *