«Антіка» увійшла до ТОП-15 провідних юридичних фірм України 2024

14.12.2023

«АНТІКА» посіла 14 місце у рейтингу «50 провідних юридичних фірм України 2024 року» за результатами дослідження, проведеного «Юридичною практикою».

Щиро вдячні Збройним силам України за можливість жити в своїй країні та працювати.

Дякуємо команді ЮФ «АНТІКА» за злагодженість, професійність та кропітку щоденну працю, а нашим клієнтам, партнерам та колегам по ринку юридичних послуг – за визнання та довіру!

Тільки вперед до нашої спільної Перемоги і щоденних перемог для наших клієнтів!

Детальніше на сайті Юридичної практики: https://pravo.ua/articles/50-providnykh-iurydychnykh-firm-ukrainy-2024-roku/

4

***

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-15 провідних юридичних компаній України*.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 25-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: група компаній АВТ Баварія, АрселлорМіттал Кривий Ріг, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», НАК «Надра України», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «Укрнафта», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Imperial Tobacco, Shell Retail Ukraine,.

ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів.

*рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»); Best Lawyers, «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *