«АНТІКА» ВКОТРЕ УСПІШНО ВІДСТОЯЛА ІНТЕРЕСИ КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»

03.04.2024

Юридична фірма «Антіка» успішно представила інтереси Комунального підприємства теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» та виграла цього разу два судові спори проти монополіста на ринку теплопостачання у місті Черкаси.

Команда «Антіки» в черговий раз вдало відстояла інтереси Комунального підприємства теплових мереж «Черкасителокомунерго» Черкаської міської ради. На цей раз адвокати здобули перемогу у двох судових спорах з монополістом на ринку постачання теплової енергії міста Черкас.

У першому, переддоговірному спорі, адвокатам «Антіки» вдалось переконати суд у необхідності укладення договору про транспортування теплової енергії на умовах КПТМ «Черкасителокомунерго».

У другому спорі адвокати довели безпідставність вимог опонента про стягнення з Клієнта більше 12 млн. грн. у якості компенсації вартості теплової енергії, втраченої під час її транспортування, у зв’язку з чим суд відмовив у задоволенні позову.

В обох випадках суд компенсував Клієнту судові витрати на професійну правничу допомогу.

Над проєктом працювали старші юристи фірми Михайло Войцеховський і Василь Шеретько під загальним керівництвом партнерів Олександри Федоренко та Олексія Кота.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *