Ukrainian Law Firms. А Handbook for Foreign Clients рекомендує «Антіку» в шести галузях права

30.07.2020

Рейтингове видання Ukrainian Law Firms. А Handbook for Foreign Clients назвало кращі юридичні фірми та юристів України. ЮФ «Антіка» отримала рекомендації в шести сферах права: антимонопольне та конкурентне право, енергетика та природні ресурси, судова практика, нерухомість, будівництво та земельні відносини, міжнародний арбітраж, корпоративне право та M&A. Також у рейтингу відзначили високий рівень експертизи партнерів та юристів фірми.

Керуючий партнер ЮФ «Антіка», д.ю.н. Олексій Кот був включений до списку визначних практиків у сфері антимонопольного й конкурентного права. Експерти та гравці ринку високо оцінили його експертизу та бездоганну репутацію. Також гарні рекомендації в цій сфері отримав старший юрист «Антіки» Олександр Третьяков.

Дослідження відзначає високий рівень експертизи ЮФ «Антіка» в реалізації проектів у галузі енергетики та природніх ресурсів. Керуючий партнер фірми Олексій Кот увійшов до переліку кращих юристів України в цій сфері. Окрім того відзначили професійний рівень партнерів фірми Олександра Буртового, Андрія Кузнецова та Сергія Корнієнка.

«Антіка» увійшла до переліку провідних юридичних фірм, що спеціалізуються на судових спорах, а її партнер Андрій Кузнецов був включений до списку кращих судових юристів України. В дослідженні наголошується, що «Антіка» має потужну команду юристів-судовиків, що вирізняються успішним досвідом захисту клієнтів у справах різного характеру, зокрема в комерційних спорах, включно з питаннями про порушення контрактів, стягнення заборгованості, захисту прав споживачів тощо. Високу оцінку експертів також отримали партнер фірми, к.ю.н. Максим Корчагін та радник Олександра Федоренко.

ЮФ «Антіка» включили до переліку кращих фірм у галузі нерухомості, будівництва та земельних відносин. Окремо відзначили успішний досвід команди в реалізації проектів, пов`язаних з комерційною нерухомістю, правом власності, залученням інвестицій, реалізації комплексних будівельних проектів. Партнер Олександр Буртовий посів чільне місце  в списку визначних практиків у цій галузі. Також відзначили експертизу партнерів Сергія Корнієнка та Максима Корчагіна.

Дослідження відзначає високий рівень компетенції юристів «Антіки» в практиці міжнародного арбітражу. Окремо наголосили на професійному досвіді та знаннях партнерів Олексія Кота та Максима Корчагіна.

Ukrainian Law Firms. А Handbook for Foreign Clients також  відзначило високий рівень експертизи юридичної фірми «Антіка» та її партнерів Олексія КотаАндрія Кузнецова, Олександра Буртового та Сергія Корнієнка в галузі корпоративного права та M&A.