Юридична фірма «Антіка» виступила консультантом компанії Heitman з питань застосування українського права в угоді з продажу логістичного центру

Юридична фірма «Антіка» виступила консультантом компанії Heitman з питань застосування українського права в угоді з продажу логістичного центру в м. Бориспіль Київської області компанії Dragon Capital Investments Limited (входить до групи компаній Dragon Capital).

В межах зазначеної трансакції компанія Dragon Capital Investments Limited придбала у Akron Investment Central Eastern Europe II B.V. логістичний центр East Gate Logistic класу А (комплекс був побудований у 2007 році, загальна площа – 49 600 кв. м.), який знаходився в управлінні у компанії Heitman.

Команда юристів ЮФ «Антіка» підготувала пакет документів, необхідних для проведення транзакції стосовно українських активів, а також супроводжувала процедуру підписання цих документів.

Над угодою працювали партнер Олександр Буртовий і радник Сергій Корнієнко під керівництвом керуючого партнера фірми Олексія Кота.

Компанія Heitman є одним із світових лідерів у сфері управління інвестиціями в нерухомість. Нині активи, які знаходяться в управлінні компанії, оцінюються в 36,7 мільярдів доларів США.