ЮФ «Антіка» увійшла до ТОП-30 рейтингу «50 провідних юридичних фірм України 2018 року»

04.12.2018

За підсумками рейтингового дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2018 року», що традиційно проводиться видавництвом «Юридична практика», ЮФ «Антіка» увійшла до переліку 30 кращих юридичних фірм країни.

Окрім цього, фірму названо серед провідних у таких сферах як конкурентне право, енергетика та природні ресурси, судова практика.

Дослідження також відзначило провідних юристів у наступних сферах: енергетика та природні ресурси – керуючий партнер ЮФ «Антіка», д.ю.н., Олексій Кот та партнер Олександр Буртовий, судова практика – партнер Андрій Кузнецов, конкурентне право – керуючий партнер Олексій Кот.

Дослідження «50 провідних юридичних фірм України» проводиться «Юридичною практикою» з 1997 року. Його основна особливість – різностороння оцінка діяльності юрфірм як за кількісними, так і за якісними показниками: кількість юристів, прибуток за 12 місяців, складність угод та судових спорів, які супроводжує фірма, фінансова ефективність. До уваги також береться репутація фірми та її юристів у професійній спільноті.