ЮФ «Антіка» – офіційний партнер Legal High School

06.09.2018

Юридична фірма «Антіка» – офіційний партнер унікальної інноваційної освітньої платформи для підвищення кваліфікації практикуючих юристів – Legal High School.

Проект Legal High School має на меті зробити юридичну освіту максимально доступною та якісною, ліквідувати прогалини в практичних знаннях у галузі права, а також сприяти розвитку ринку високоосвічених юридичних кадрів.

«Ми, як юристи з понад 20-річним досвідом роботи в юридичному консалтингу, розуміємо надзвичайну важливість професійно підготовлених кадрів. Молоді спеціалісти, що виходять на ринок праці зі студентської лави, мають бути добре підкованими не лише теоретично, але й добре розуміти практичний бік професії. Тому співпраця з Legal High School – це, перш за все, наш внесок в реформування юридичної освіти, наповнення її практичними знаннями та навичками», підкреслив керуючий партнер юридичної фірми «Антіка», д.ю.н. Олексій Кот.

***

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa.

ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів.

*рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»);  «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.