Юристи «Антіки» розповіли слухачам LHS про захист комерційної таємниці

15.08.2019

Керуючий партнер «Антіки», д.ю.н. Олексій Кот та старший юрист фірми Олександр Третьяков розповіли слухачам Legal High School про нюанси захисту комерційної таємниці та правила подачі скарги до Антимонопольного комітету України.

Лекція проходила в рамках блоку «Комерційна таємниця та ноу-хау» Школи з інтелектуальної власності.

Експерти «Антіки» зробили детальний аналіз першого успішного кейсу притягнення порушників до відповідальності за сприяння АМКУ за неправомірне використання комерційної таємниці. Також ґрунтовно пояснили правила подачі заяви до Антимонопольного комітету.

«Звернення до АМКУ може бути досить ефективним елементом захисту комерційної таємниці, але це не єдиний інструмент, який мають у своєму арсеналі суб’єкти господарювання, тому потрібно використовувати й інші способи захисту, зокрема й звернення до правоохоронних органів і судів», — підсумував керуючий партнер «Антіки», д.ю.н. Олексій Кот.

***

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine.

ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів.

*рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»);  «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms,ILFR1000, Best Lawyers та ін.