Партнер ЮФ «Антіка» Сергій Корнієнко виступив з доповіддю «Дозвільна документація в сфері будівництва» в рамках Школи управління проектами «PRO PM Construction»

04.12.2018

Партнер юридичної фірми «Антіка» Сергій Корнієнко прочитав лекцію на тему «Дозвільна документація в будівництві» слухачам освітньої програми «Керівник будівельних проектів» Школи управління будівельними проектами «PRO PM Construction».

Разом зі слухачами навчальної програми Сергій Корнієнко розглянув питання нормативного регулювання дозвільної документації, зосередившись при цьому на окремих аспектах щодо видів дозвільних документів у будівництві, порядку та особливостей їх отримання, а також наслідків виконання будівельних робіт без отримання дозвільних документів. Також зробив акцент на класифікації робіт, що не належать до будівництва та не потребують дозвільної документації; повідомив про можливі зміни в містобудівному законодавстві в короткостроковій та довгостроковій перспективі.

Окремо партнер ЮФ «Антіка» проаналізував практичні питання щодо можливих конфігурацій команд в процесі отримання дозвільної документації та роль керівника проекту в кожній з них, а також опрацював зі слухачами навчальної програми кілька практичних кейсів.

«Одним із важливих напрямків діяльності юридичної фірми «Антіка» є освітній. Зокрема, ми ділимося теоретичними знаннями та практичними кейсами зі спеціалістами різних галузей, щоб дати їм розуміння правового базису та допомогти у вирішенні питань, з якими вони стикаються в операційній діяльності. Обізнаність керівників будівельних проектів в питанні дозвільної документації, яку необхідно отримувати при виконанні будівельних робіт, дасть їм більш комплексне розуміння різних аспектів процесу будівництва, а також дозволить оцінити сильні сторони та визначити ризики проекту», – підкреслив партнер ЮФ «Антіка» Сергій Корнієнко.

Школа управління будівельними проектами «PRO PM Construction» спеціалізується на навчанні спеціалістів за наступними програмами: керівники будівельних проектів, керівники портфелю будівельних проектів, адміністратори будівельних проектів.

***

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine.

ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів.

*рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»);  «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.