Партнер «Антіки» О. Буртовий прочитав лекцію для слухачів Сертифікатного курсу з девелопменту нерухомості

05.03.2019

Партнер юридичної фірми «Антіка» Олександр Буртовий прочитав лекцію з правових основ управління девелоперськими проектами слухачам Сертифікаційного курсу з девелопменту нерухомості.

Освітній курс організований бізнес-школою «Міжнародний інститут бізнесу» та освітньою платформою CP School. Він стартував у лютому та триватиме п`ять місяців.

Під час лекції Олександр Буртовий розповів про:

  • ключові аспекти земельного законодавства в контексті будівництва об’єктів нерухомості;
  • перенесення інженерних мереж та підключення до мереж;
  • іпотеку об’єктів незавершеного будівництва на землях із різним правовим статусом;
  • систему договірної документації у будівництві.

«Для юридичної фірми «Антіка» підтримка та участь в освітніх проектах є одним із важливих напрямків діяльності. Ми з задоволенням ділимося знаннями та досвідом з представниками бізнесу, сподіваючись, що це не тільки підніме рівень правових знань слухачів законодавства, але й надасть їм можливості уникнути різноманітних «пасток» під час планування та реалізації проектів будівництва нерухомості», – зазначив партнер ЮФ «Антіка» Олександр Буртовий.

Сертифікаційний курс з девелопменту нерухомості – єдина в Україні комплексна програма для підготовки спеціалістів в галузі нерухомості. Вона складається з п`яти модулів. Запрошеними викладачами курсу стали топ-менеджери вітчизняного ринку нерухомості, практики з багаторічним досвідом роботи в сфері девелопменту, консалтингу, управління, юриспруденції, маркетингу.

***

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa.

ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів.

*рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»); «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.