Партнер «Антіки» Олександр Буртовий виступить на засідання Комітету з енергетики, нафти та газу АПУ

03.04.2019

Партнер юридичної фірми «Антіка» Олександр Буртовий виступить на засіданні Комітету з енергетики, нафти та газу Асоціації правників України. Захід пройде 8 квітня та буде присвячений темі правового регулювання «зеленої» енергетики в Україні.

Олександр Буртовий долучиться до обговорення питання нормативно-правового регулювання «зелених» тарифів в умовах зміни законодавства, а також окремих процедурних питань. Окрім цього, на заході розглядатимуть питання правового регулювання нового ринку електроенергії: готовність бізнесу та його юридичних радників до нових правил гри, що вступлять в силу 1 липня 2019 року. Зокрема, громадське обговорення при встановленні «зеленого» тарифу.

Засідання Комітету проходитиме у приміщенні АПУ, що на вул. Хрещатик, 6, із 16:00 до 18:30.

***

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine.

ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів.

*рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»);  «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.