Партнер «Антіки» Олександр Буртовий виступить на Legal Energy Forum

26.02.2019

Партнер юридичної фірми «Антіка» Олександр Буртовий виступить на Legal Energy Forum, що пройде 14 березня у Києві. Він розповість учасникам заходу про перехід від гарантованого «зеленого» тарифу до аукціону.

Організатором Форуму є «Клуб енергетики». Серед питань, які розглядатимуться на заході:

  • Перехід на «зелені» аукціони;
  • Проблеми та перспективи розвитку ринку відновлюваних джерел енергії в Україні.

Серед учасників Форуму: члени «Клубу енергетики», інвестори та інвестиційні фонди, юридичні компанії, банки та міжнародні фінансові установи , консалтингові компанії, керівники промислових та аграрних підприємств, територіальних громад, експерти галузі.

***

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine.

ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів.

*рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»);  «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.