Партнер «Антіки» Олександр Буртовий та юрист Єлизавета Белей виступили на Open Mind Conference

12.02.2019

Учора, 11 лютого, партнер юридичної фірми «Антіка» Олександр Буртовий та юрист Єлизавета Белей взяли участь у якості спікерів у Open Mind Conference по інвестиціях в нерухомість в Україні. Вони розповіли учасникам заходу про основні характеристики та вимоги законодавства до договорів найму (оренди) та лізингу житла, а також про альтернативні джерела інвестицій в нерухомість.  

Партнер «Антіки» Олександр Буртовий взяв участь у сесії, присвяченій питанням оренди та лізингу житла в Україні. Під час обговорення він підняв низку важливих питань. Зокрема:

  • особливості укладання договорів оренди – форма, суттєві умови, особливості укладання та припинення;
  • що потрібно пам`ятати та не слід робити орендодавцю\орендарю щоб уникнути\зменшити ризики виникнення неприємних ситуацій, пов`язаних з недобросовісним виконанням договірних умов;
  • лізинг житла, його переваги та недоліки.

Юрист ЮФ «Антіка» Єлизавета Белей виступила в панельній дискусії «Фінансова модель девелоперського проекту. Джерела інвестицій». Вона розповіла про основні види альтернативних джерел інвестування, приклади застосування різних моделей в сфері краудфандингу, а також розглянула останні тенденції альтернативного фінансування.

***

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine.

ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів.

*рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»);  «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.