Партнер «Антіки» Максим Корчагін прочитав слухачам Школи судової практики лекцію про особливості допиту свідка

01.02.2019

Сьогодні партнер юридичної фірми «Антіка», к.ю.н. Максим Корчагін в рамках модуля «Показання свідка як джерело доказів» прочитав лекцію в Школі судової практики Legal High School. Він розповів слухачам Школи про особливості допиту свідка у цивільному процесі й тактику роботи зі свідками опонента.

Максим Корчагін має 15-річний досвід судового представництва. Протягом цього часу ним було напрацьовано чимало кейсів роботи зі свідками, а також сформовано низку правил, що допомагають успішно проводити їх допит. Про все це партнер ЮФ «Антіка» розповів слухачам Школи судової практики.

«Свідки дуже просто зі знаряддя перемоги можуть перетворитися в причину поразки. Одна з ключових проблем, що виникають під час їх допиту,  – це втрата контролю над процесом та необхідність миттєво реагувати на зміну ситуації», – підкреслив партнер юридичної фірми «Антіка», к.ю.н. Максим Корчагін.

Він наголосив на важливості ґрунтовної підготовки до допиту свідків у цивільному процесі, на розумінні мети, для досягнення якої використовується допит, а також інших важливих аспектах.

***

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine.

ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів.

*рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»);  «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.