Партнер «Антіки» Максим Корчагін взяв участь в обговоренні нюансів судового представництва згідно з новим ГПК України

21.08.2018

Партнер юридичної фірми «Антіка» Максим Корчагін виступив з експертною думкою на LHS Discussion Hub на тему «Допуск адвоката до участі в господарському процесі». Захід проходив 20 серпня 2018 року в Legal High School.

У дискусії взяли участь юристи та представники судових органів. В рамках заходу обговорили особливості самопредставництва юридичної особи (позиція Великої Палати Верховного Суду), підтвердження повноважень представника в господарському процесі та інші питання.

«Одним з дискусійних питань можна вважати самопредставництво юридичної особи. Корені цієї проблеми виходять із традиційних підходів судів до прирівнювання органу юридичної особи до представника, зокрема при схваленні угоди. Нове процесуальне законодавство в цьому питанні неоднозначне, проте, якщо чітко відмежувати участь в процесі директора як органу юридичної особи від представника, колізій вдасться уникнути. Якщо говорити про норми чинного ГПК, то директор має можливість без адвоката брати участь в процесі від імені юрособи», – пояснив партнер ЮФ «Антіка» Максим Корчагін.

***

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine.

ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів.

*рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»);  «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.