Керуючий партнер «Антіки» Олексій Кот взяв участь у Tiger Conference

11.12.2018

Керуючий партнер юридичної фірми «Антіка», д.ю.н. Олексій Кот взяв участь у Tiger Conference, яку щорічно проводить видання Kyiv Post.

Цьогорічна конференція присвячена темі інноваційного майбутнього України. Захід зібрав понад 400 українських та світових лідерів, топ-менеджерів та СЕО провідних компаній, членів парламенту, дипломатів та лідерів думок для обміну ідеями щодо майбутнього України в мінливому світі.

Tiger Conference – це незалежний дискусійний майданчик для обговорення найскладніших викликів, що стоять перед нашою країною. Захід був заснований у 2012 році виданням Kyiv Post.

***

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine.

ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів.

*рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»);  «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.