«Антіка» в ТОП-40 рейтингу Kyiv Post «Top 50 law firms in Ukraine»

29.03.2019

За результатами оцінювання першого незалежного рейтингового дослідження «Top 50 law firms in Ukraine», яке провело англомовне ділове видання Kyiv Post, ЮФ «Антіка» увійшла до перелік 40 провідних юридичних фірм України.

Організатори та експерти рейтингу оцінювали юридичні фірми за п’ятьма ключовими показниками: прозорість та корпоративна соціальна відповідальність бізнесу, доступність інформації, міжнародність, соціальний баланс та загальна стабільність. У підсумку за всіма ключовими індикаторами юридична фірма «Антіка» посіла 40 позицію в рейтингу.

Рейтинг «Top 50 law firms in Ukraine» оцінював як універсальні юридичні фірми, так і бутікові та нішеві компанії.

***

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa, Shell Retail Ukraine.

ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів.

*рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»);  «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.