Партнери ЮФ «Антіка» Олексій Кот та Олександр Буртовий увійшли до рейтингу «Вибір клієнта. 100 найкращих юристів України – 2020»

05.11.2020

У рейтинговому дослідженні «Вибір клієнта. ТОП-100 найкращих юристів України – 2020», що проводить «Юридична газета», високими оцінками відзначено професійну діяльність керуючого партнера юридичної фірми «Антіка», д.ю.н. Олексія Кота та партнера Олександра Буртового.

Олексій Кот увійшов до ТОП-100 найкращих юристів України. Також його визнано одним із провідних експертів у галузі антимонопольного (конкурентного) права й енергетики та природніх ресурсів.

Олександр Буртовий був визнаний одним із лідерів у таких практиках як будівництво та нерухомість, аграрне і земельне право.

***

Юридична фірма «Антіка» працює на ринку юридичних послуг з 2010 року. Входить до ТОП-30 провідних юридичних компаній України*.

Фірма надає повний комплекс юридичних послуг національним та міжнародним компаніям, що ведуть бізнес в Україні та за її межами. Партнери фірми мають понад 20-річний досвід роботи в сфері юридичного консалтингу.

Спеціалісти фірми «Антіка» є експертами в наступних практиках: антимонопольне, корпоративне право, будівництво та нерухомість, енергетика, судові спори та арбітраж, юридична експертиза.

Найбільші клієнти фірми: АВТ Баварія, ВіДі Груп, група компаній «Ібіс», ТОВ «МФ Телеком», НАК «Надра України», ПАТ «Насосенергомаш», Хенкель Україна, Хенкель Баутехнік (Україна), ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз», ПАТ «Укрнафта», ФК «Дніпро», ПАТ «Енергобанк», Cadogan Petroleum, Cargill, Esan Eczacıbaşı Industrial Raw Materials, Enesa, Ghelamco, Heitman International, Imperial Tobacco, International Resources Group (проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»), Lantmannen Axa.

ЮФ «Антіка» також консультує Світовий Банк, ЄБРР, TACIS, UNDP, KfW, NEFCO з питань реалізації в Україні інфраструктурних, енергозберігаючих та інших проектів.

*рейтинги: «50 провідних юридичних фірм України» (видавництво «Юридична практика»); «Лідери ринку. ТОП-50 юридичних компаній України» («Юридична газета»); The Legal 500, Ukrainian Law Firms та ін.